Blog Chaty Kasi

Doniesienia weekendowe

Witajcie, miną kolejny piękny weekend w Beskidzie Niskim. Miną nam on bardzo przyjemnie na pracach porządkowych i przygotowywaniu się do kolejnej wizyty ekipy budowlanej która już finalnie skończyć nasz domek na wynajem. Beskidy przystrojone w pełną wiosenną szatę prezentują się nadzwyczaj atrakcyjnie więc.... zapraszamy ;)

Boże Ciało

Witajcie! Beskidy deszczowe, mokre i śnieżne. Dziś dało się zauważyć ciekawe połączenie białego i zielonego, świeżą soczystą zieleń przyprószył śnieg. My nawet rozumiemy że zimna Zośka przypada na dzień jutrzejszy ale są granice... Tymczasem pomimo złej aury właśnie mamy komplet rezerwacji noclegów na Boże Ciało. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w innych terminach....

Witajcie

Witajcie serdecznie na blogu Chaty Kasi!!! Bedziemy się starali zamieszczać tu aktualne informacje z życia Chaty i jej najbliższych okolic, jak również informacje dotyczące całego Beskidu Niskiego. Dowiecie się o ofertach last minute dotyczących najbardziej popularnych terminów noclegów i uzyskacie wgląd do naszej kuchni. Zapraszamy do częstego odwiedzania strony naszej strony jak i naszego gospodarstwa agroturystycznego.

Pozdrawiamy Was serdecznie i do zobaczenia...